Головна main Російські окупанти у Херсоні створили катівні для викрадених містян

Російські окупанти у Херсоні створили катівні для викрадених містян

28

У тимчасово окупованому Херсоні російські окупанти створили катівню у підвалах приймача-розподільника для дітей і тримають викрадених містян.

Про це повідомив заступник голови Херсонської районної ради Станіслав Трошин.


За його словами, від місцевих є різна інформація про те, що відбувається в цій будівлі. Відомо, що там утримуються 60-70 херсонців.

Усього з 24 лютого зникли більше 560 осіб, більше 60 в цьому розподільнику. Там багато людей. Там міський голова Херсону Ігор Колихаєв. Є прямі свідчення людей, які звідти виходили“, – наголосив Трошин.

Крім того, він додав, що там утримуються полонені окупантами українські активісти та колишні військові ЗСУ, учасники АТО/ООС. Люди з травмами та пораненнями утримуються у дуже поганих умовах.

З людей постійно намагаються вибити якісь свідчення. Люди виходять з переламаними ребрами, руками, ногами. Це міні аналог “ізоляції” в Донецьку. В 21 столітті це важко уявити собі“, – зазначив він.

Нагадуємо, Наталя Гуменюк, представниця пресцентру ОК “Південь”, стверджує, що по Антонівському мосту будуть бити доти, поки він не стане повністю “непроїзним”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *