Головна main Російські куратори невдоволені Сальдом: навіщо в Херсон приїхали ФСБ-шники з Калінінграду

Російські куратори невдоволені Сальдом: навіщо в Херсон приїхали ФСБ-шники з Калінінграду

18

Навіщо до Херсона прислали так званий “уряд” російського зразка, керувати яким доручили колишньому ФСБ-шнику з Калінінграда? Джерела стверджують, що куратори рф незадоволені керуванням місцевих гауляйтерів Сальда і Стремоусова, які працюють переважно на власні кишені.

Таку думку 6 липня озвучив в ефірі студії “Белсат” депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Новопризначених ФСБ-шників калінінрадців прислали на Херсонщину ще й для того, щоб вгамувати апетити Сальда, Булюка і їхньї компанії. Бо останні крали все, що можна, призначали своїх керівників спочатку на державні підприємтсва, а потім і на приватні. Не ділились з російськими господарями. Не виключено, що колаборанти закінчать ще раніше, ніж до них доберуться ЗСУ і СБУ”, – наголосив політик.

Херсонське видання Kavun.City прогнозує, що так звану “ВЦА” Херсонської області на чолі з Сальдом і Стремоусовим найближчим часом можуть розпустити.

“Становище колаборантів, які ці кілька місяців дерибанили між собою “посади” в нелегітимній “ВЦА” відтепер стає доволі хитким. З Москви їм чітко дали зрозуміти, що на них жодних надій не покладають і вони є витратним матеріалом. Швидше за все, так звану “військово-цивільну адміністрацію” найближчим часом розформують, адже вона дублює функції того ж псевдооргану “уряду”. Самі зрадники опиняться на вулиці й за щастя для них буде, якщо їх господарі залишать їх в живих”, – зазначають журналісти.

Ще один місцевий ресурс “Мост” зауважує, що російська ФСБ поступово перебирає на себе всі функції керування окупованою Херсонщиною. При цьому роль єдиного “потєшного хохла” в так званому уряді регіону дісталася нардепу-зраднику Ковальову.


Його [Ковальова – ред.] взяли туди по принципу російських телевізійних ток-шоу. Зазвичай в студії, де лають Україну і українців, є один найнятий актор, або просто корисний ідіот, який грає роль українця. Зазвичай він тупуватий, з кострубатою мовою чи якимись видимими девіаціями. Учасники шоу гуртом “чмирять” його та усіляко показують його меншовартість. Тепер у окупантів цю роль буде виконувати тупуватий та воровитий Ковальов“, – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, окупаційна влада Херсонської області заявила про створення уряду, призначивши головою маріонеткового “кабміну” віце-прем’єра Калінінградської області та колишнього співробітника ФСБ Сергія Єлісєєва. Його заступником стане екснардеп Олексій Ковальов.

ФСБ рф давно мала плани на Херсонщину й вибудовувала тут власну мережу агентів: так, саме на російську спецслужбу декілька років працював завербований співробітник СБУ Ігор Садохін – імовірний винуватець “здачі” Херсона в перші дні вторгнення.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *