Головна main Рішення про обрання Кирила Шевченка президентом Федерації боксу скасоване, – директива КДК ФБУ

Рішення про обрання Кирила Шевченка президентом Федерації боксу скасоване, – директива КДК ФБУ

45

Рішення, яким було обрано президента ФБУ Кирила Шевченка, визнано таким, що порушує вимоги законодавства та Статут Федерації, і скасовано. А на 26 учасників несанкціонованого зібрання від 26 лютого 2022 року, які ухвалили це рішення, накладено санкції.

До таких висновків 28 липня 2022 року дійшла Контрольно-дисциплінарна комісія (КДК) Федерації боксу України, повідомляють “Українські новини”.

На думку Комісії, рішення про обрання президентом ФБУ Кирила Шевченка та перших віце-президентів суперечить вимогам законодавства та внутрішнім документам організації, зокрема її Статуту.

Крім того, за інформацією “УН”, 10 місцевих осередків було виключено зі складу ФБУ додатково до виключених раніше. Ці підрозділи автоматично втрачають право брати участь в управлінні ФБУ, вони не будуть враховуватися для визначення кворуму при скликанні та проведенні Конференцій ФБУ, а також позбавлені права голосу на них. 

Накладено санкції й на фізичних осіб: 26 учасників неофіційного зібрання від 22 лютого 2022 року довічно позбавлені дозволу проводити будь-яку діяльність, пов’язану з боксом. На них також поширюються й усі заборони, що стосуються виключених осередків.

Рішення Комісії є обов’язковими для всіх суб’єктів боксу в Україні, йдеться у директиві. 

Підставою для таких суворих рішень Контрольно-дисциплінарної комісії ФБУ стало грубе порушення цими учасниками Статуту Федерації, невиконання ними попередніх рішень КДК ФБУ та вчинення дій, що шкодять інтересам боксу, репутації, авторитету та єдності ФБУ, зазначається в матеріалі.

Повний текст рішення КДК ФБУ оприлюднений на офіційному вебсайті Федерації.

За інформацією сайту ФБУ, станом на 28 липня 2022 року Федерація включає 13 місцевих осередків. Йдеться про місцеві осередки у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Запорізькій, Львівській, Луганській, Миколаївській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій та Черкаській областях України, які через своїх повноважених делегатів мають право брати участь у роботі Конференції ФБУ.

Журналісти “УН” повідомляють, що на 9 серпня цього серпня заплановано проведення несанкціонованої позачергової конференції ФБУ на чолі з Кирилом Шевченко, рішення про обрання якого президентом уже скасовано КДК ФБУ, та за участі виключених місцевих осередків.

Нагадаємо, спір щодо внесення у держреєстр відомостей про зміну керівника ФБУ також мали розглянути в Антирейдерському комітеті Мін’юсту.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *