Головна main Річна інфляція у Канаді у червні сягнула максимуму з 1983 року

Річна інфляція у Канаді у червні сягнула максимуму з 1983 року

35

Послаблення COVID-обмежень призвело до зростання попиту на подорожі та пов’язані із ними послуги. Подорожуючі стикнулися із вищими цінами на проживання (+49,7%), у порівнянні із червнем 2021 року

У червні рівень споживчої інфляції досягнув 8,1% у річному вимірі проти 7,7% у травні – це найбільше річне зростання з січня 1983 року.

Про це свідчать дані Статистичного бюро Канади, – повідомляє Економічна правда.

“Прискорення інфляції в червні було здебільшого пов’язане з підвищенням цін на бензин, однак зростання цін залишалося широким, при цьому сім із восьми основних компонентів зросли на 3% або більше”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, у річному вимірі споживачі платили за бензин на 54,6% більше у червні, що слідувало за подорожчанням на 48% у травні, і разом доклалося до загальної споживчої інфляції.

“Послаблення COVID-обмежень призвело до зростання попиту на подорожі та пов’язані із ними послуги. Подорожуючі по всій країні стикнулися із вищими цінами на проживання (+49,7%), у порівнянні із червнем 2021-го”, – йдеться у звіті.

У травні споживча інфляція у Канаді прискорилася до 7,7% у річному вимірі порівняно з 6,8% у квітні. Це – найбільше річне зростання із січня 1983 року.

Річна інфляція у Канаді у квітні прискорилась до 6,8% – це найвищий показник із січня 1991 року.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *