Головна main РФ “зганьбилась” у Новофедорівці, тому має збивати американські супутники, – перехоплення ГУР

РФ “зганьбилась” у Новофедорівці, тому має збивати американські супутники, – перехоплення ГУР

20

12 серпня українська розвідка опублікувала перехоплену розмову колаборантів з “ЛНР”, які вважають, що рф має збивати американські супутники, бо вони передали розвіддані для влучання по аеродрому у Новофедорівці.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook ГУР МОУ.

Розмова відбувається між мешканкою “ЛНР” та її чоловіком, який воює в лавах армії рф. Вони пояснюють один одному, що ж насправді сталось на російській авіабазі в окупованому Криму. Одна з версій – допомога США, з якою щось потрібно робити.

Жінка переказує версію роспропаганди: ніби то здетонував боєприпас. Снаряд щось надто “вчасно” здетонував і тепер росіяни з Криму масово утікають додому. РФ зганьбилась у цій ситуації, бо нічого не робить і чекає, що українська ракета вдарить по Червоній площі.Військовий пояснює іншу версію. Ніби то на допомогу ЗСУ прийшли американські супутники-шпигуни. Супутники виявляють, де стоїть ППО рф і визначають зону, де воно не діє. І тоді вже Україна має змогу вдарити у тому місці, де їй потрібно.

Колаборант пропонує рф почати чинити злочини не лише проти України, а замахнутись на США: все просто – потрібно знищувати американські супутники аж у космосі.


Нагадуємо, 9 серпня у Новофедорівці в окупованому Криму вибухнула авіабаза рф.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *