Головна main РФ збирається мобілізувати неповнолітніх для війни з Україною – ГУР

РФ збирається мобілізувати неповнолітніх для війни з Україною – ГУР

156

Російська федерація вже готується до майбутньої поразки, але паралельно готує до мобілізації 17-річних хлопців.

Про це повідомив представник ГУР МО Андрій Юсов в етері “Апостроф TV”.

Він розповів, що в росії вже готуються до своєї майбутньої поразки, але мобілізацію ніхто так і не згорнув, хоча влада рф заявляє про інше.

Розвідники фіксують ознаки того, що Кремль готує нові потужні хвилі мобілізації, а також форми, методи та систему обліку.

“Йдеться вже і про 17-річних на окупованих українських територіях, яким не дають можливості уникнути мобілізації, потрапивши за кордон. Ця війна торкнеться кожного в росії, вони мають зрозуміти, що уникнути її, не поваливши режим та не відійшовши з окупованих територій, не вдасться”, – заявив Андрій Юсов.

Нагадаємо, 7 грудня стало відомо, що у Москві 19-річний хлопець вистрибнув з вікна 4-го поверху військкомату, щоб не йти воювати.

Зазначається, що хлопця госпіталізували у місцеву лікарню. Там в нього діагностували декілька серйозних переломів зі зміщенням, а також зламані хребці. Таким чином хлопцю вдалося виконати свою ціль – щонайменше декілька місяців він не буде призваний на військову службу в армію країни-терориста.

Протистояння ЗСУ з ворогом, взяття оккупантів у полон, захоплення цінних трофеїв – підписуйтесь на канал “СтопКор News” та дивіться ще більше вражаючих та яскравих відео!

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *