Головна main рф планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну

рф планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну

51

За отриманими даними, Росія спробує втягнути Білорусь у війну з Україною за допомогою низки провокацій по інфраструктурних об’єктах та цивільному населенню.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.


“За отриманими даними росії спробує втягнути Білорусь у військовий конфлікт з Україною через низку провокацій по інфраструктурних об’єктах і цивільному населенню. Для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. До їх складу входять кадрові співробітники головного розвідувального управління росії і найманці приватних військових. компаній, контрольованих Пригожиним та Шойгу”, – йдеться у повідомленні розвідки.

Відомо, що у плани цих груп входить організація серії терактів біля Білорусі. Тобто, за даними розвідки, буде використано сценарій, аналогічний застосованому в росії під час розпалювання війни в Чечні. Тоді спецслужби росії організували вибухи в декількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічні “чеченських бойовиків”.

Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивів. За даними ГУР, під час обстрілу додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

“Це, на думку кремлівських кураторів “спецоперації”, створить для Лукашенка так званий “казус беллі”. Тобто формальний привід для розв’язання війни. Вважається, що в цьому випадку у самопроголошеного “президента” Білорусі не залишиться можливості уникнути участі у війні” ” – повідомляє розвідка.

Маючи цю інформацію, офіцери білоруської армії розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.

Нагадаємо, що росія перекинула до Білорусі спецназівців та бійців ПВК.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *