Головна main Рф перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека референдумів

Рф перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека референдумів

30

На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, намагається інтегрувати території до складу росії. Процеси, що відбуваються зараз на тимчасово окупованих територіях Луганщини, та їхні ризики у короткостроковій та середньостроковій перспективі охарактеризував військовий аналітик, співголова ГІ “Права Справа” Дмитро Снєгирьов.

Упевнений, що є небезпека проведення референдумів про входження псевдореспублік до складу рф. Підготовка до них йде, особливо практично в захопленій Луганській області. Також відбувається активне витіснення гривневої маси (з паралельним її знецінюванням, курс у т.зв. “ДНР” та “ЛНР” зараз мало не 1 до 1) із фінансового ринку псевдореспублік“, – повідомв експерт.


Він також зауважив, що триває активний перехід на уніфіковане російське законодавство, причому у всіх сферах – юридичну, освітню тощо. До російських норм прискорено наводять і місцевий так званий Кримінально-процесуальний кодекс.

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу рф. Відбувається якісне оновлення так званого “управлінського апарату”, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники рф. Бачимо також централізацію фінансових потоків, чого не спостерігалося раніше.

До того ж, йде активний процес перетворення квазіреспублік на військові бази рф. У захопленій частині Луганської та Донецької областей розміщують додатковий контингент російських військ, там триває будівництво шпиталів, військових баз. Діють відповідні програми федерального рівня“, – коментує Снєгирьов.

Як на ці процеси може вплинути наша держава?

На думку аналітка, вплинути на це Україна може лише превентивними ракетними ударами по тилових базах противника, унеможливлюючи подальше будівництво подібної військової інфраструктури. Також він вважає, що українська влада має припинити пенсійне забезпечення мешканців окупованих територій.

На моє переконання, Україна має припинити пенсійне забезпечення мешканців окупованих територій. Виплачувати пенсії фактично не громадянам України нема рації. Тому що ці кошти йдуть на фінансування незаконних озброєних формувань. Не можна фінансувати квазіреспубіки за рахунок українського бюджету“, – наголосив співголова ГІ “Права Справа.

Нагадаємо, окупаційні війська рф намагаються закріпитись на позиціях у Лисичанську Луганської області. Загарбники постійно завдають артилерійських ударів по місту і його околицях.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *