Головна main РФ імітує, що в Херсоні надовго: платить медикам в рублях, почала вступну кампанію у місцеві виші, – ГУР

РФ імітує, що в Херсоні надовго: платить медикам в рублях, почала вступну кампанію у місцеві виші, – ГУР

28

14 серпня українська розвідка розповіла, чим займається окупаційна влада у Херсоні, роблячи вигляд, що вона прийшла надовго. Щоб “прив’язати” людей, їм платять заробітну плату у рублях. А молоді пропонують вступати у фейкові виші.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook ГУР МОУ.

Росіяни та колаборанти роблять вигляд, що ситуація у Херсоні складається цілком нормальна. При цьому вони ігнорують зруйновані мости та регулярну “бавовну” на військових складах.

Імітуючи “нормальне” життя, окупанти примушують місцеве населення жити за новими правилами:

  • херсонським медикам – працівникам швидкої допомоги – видають заробітну плату в рублях. Попередньо вони мають написати заяву про прийом на роботу. Хто не напише – перший кандидат на звільнення;
  • молодь запрошують вступати до Херсонської морської академії, якою керую колаборант Дмитро Круглий. Розвідники стверджують, що на будівлі академії вже висить російський прапор з Z-свастикою;
  • громадяни, щоб отримати “гуманітарну допомогу”, повинні передати окупантам свої паспорті дані. Таким чином злочинна влада намагається організувати фейковий референдум.

ГУР МОУ повідомляє, що знає, де поселили співробітників ФСБ рф. За даними розвідки, вони проживають на території Приймальник-розподільник для дітей УМВС України в Херсонській області. Їх там – біля 50 осіб.

Зазначимо, адреса Приймальник-розподільник для дітей УМВС України в Херсонській області – вул. Партизана Железняка 3а (зараз – вул. Теплоенергетиків). Будівля розташована за 5 км на захід від Антонівського мосту.


Нагадуємо, Наталя Гуменюк, представниця пресцентру ОК “Південь”, стверджує, що по Антонівському мосту будуть бити доти, поки він не стане повністю “непроїзним”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *