Головна main Рф будує в Маріуполі житло для колаборантів, місцевих депортують у села “ДНР”, – Андрющенко

Рф будує в Маріуполі житло для колаборантів, місцевих депортують у села “ДНР”, – Андрющенко

26

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко прокоментував заяви окупантів про будівництво нового житла для мешканців зруйнованого війною міста і перспективи забезпечення містян водою та опаленням.

За словами чиновника, не все так райдужно, як малюють пропагандистські ресурси, і це непрямо підтверджують навіть самі загарбники.

Російській призначенець – заступник голови окупаційного уряду Донецької області Солнцев нарешті сказав правду про майбутнє розселення в будинках, що будуються Міноборони росії, та “маневреного житла” на зиму.

Отже. Нові квартири отримують виключно колаборанти: медики, поліція, представники адміністрацій. Маневрене житло – не в Маріуполі, а не “території республіки”. Тобто маріупольців на зиму планують тимчасово розсіляти по інших селах, селищах та містах Донецької області, де є натяк на можливість опалення“, – зауважив Андрющенко.

За словами радника мера, щонайменше проблематичною виглядає і забезпечення міста водою.

Він ще раз попередив читачів, що обіцяного окупантами опалення взимку в Маріуполі не буде та закликав містян не вірити окупантам і евакуюватись на підконтрольну Україні територію, поки є можливість, аби пережити зиму в цивілізованих умовах.

Нагадаємо, в окупованому Енергодарі поблизу Запорізької АЕС 20 липня лунали вибухи та автоматні черги.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *