Головна main Renault оцінив збитки через вихід з рф у 2,3 мільярди євро

Renault оцінив збитки через вихід з рф у 2,3 мільярди євро

100

За даними Bloomberg, результати групи виявилися гіршими за її очікування. Як основну причину Renault назвав вихід з російського ринку, який обійшовся компанії в 2,3 млрд євро ($2,35 млрд).

Французький автоконцерн Renault у першій половині 2022 року зазнав збитків у розмірі 1,4 млрд євро. Результат виявився гіршим за очікування компанії через вихід з російського ринку.

Про це свідчить фінансовий звіт компанії за перше півріччя, – пише БЦ з посиланням на російський Forbes.

За даними Bloomberg, результати групи виявилися гіршими за її очікування. Як основну причину Renault назвав вихід з російського ринку, який обійшовся компанії в 2,3 млрд євро ($2,35 млрд).

Водночас прогноз автоконцерну на другу половину року є позитивним. Виробник заявив, що операційна рентабельність у першому півріччі становила 4,7% (проти 2,1% за аналогічний період минулого року), і підвищив прогноз щодо рентабельності на весь рік до понад 5%.

Стратегія Renault, спрямована на продаж меншої кількості автомобілів, але за вищими цінами, дає свої плоди, йдеться у звітності. “Незважаючи на всі несприятливі фактори, пов’язані із зупинкою діяльності в Росії, кризою напівпровідників та інфляцією витрат, група продовжує покращувати свої операційні показники”, – заявив глава компанії Лука де Мео.

Як повідомлялося, у травні російські активи французького автоконцерну Renault перейшли у державну власність рф. Так, частку в “АвтоВАЗі” (67,61) віддали Науково-дослідному автомобільному та автомоторному інституту (НАМІ), завод “Рено Росія” – владі Москви. Сервісне обслуговування автомобілів Renault в Росії здійснюватиме “АвтоВАЗ”. За словами мера Москви Сергія Собяніна, на заводі “Рено Росія” відновлять виробництво легкових автомобілів під історичним брендом “Москвич”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *