Головна main Ректора НАУ Луцького звинувачують у крадіжці й руйнуванні будинку сусідів у Конча-Заспі

Ректора НАУ Луцького звинувачують у крадіжці й руйнуванні будинку сусідів у Конча-Заспі

181

Рятувалась від війни евакуацією, а коли повернулась додому – залишилась без житла. Однак будинок мешканки елітної Конча-Заспи на Київщині зруйнували не окупанти: жінка звинувачує в цьому свого сусіда – ректора НАУ Максима Луцького, який давно накинув оком на чужу ділянку.

Як довідався “Стопкор”, оселю було знищено, коли родина власників тікала від війни та перебувала в евакуації. Люди повернулися, а будинку – немає, як і більшості коштовних речей.

Власниця майна Оксана Андрієнко впевнена: це вчинив їхній сусід – одіозний ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький, ексрегіонал та кум скандального колишнього міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника.

Половина земельної ділянки начебто належить дружині Луцького – Олені Савіцькій, а сам ректор давно хотів придбати частку сусідів, однак ті не погоджувалися.

Наразі донька пані Оксани – при надії, а її чоловік воює в лавах ЗСУ. Тож із початком війни родина виїхала за кордон. Цим імовірно й скористався ректор НАУ. Поки сім’ї власників не було вдома, їхній будинок, гараж і прибудови просто розгатили, а коштовні речі, меблі й техніку – вивезли у невідомому напрямку.


Нагадаємо, ректор НАУ фігурує ще в одній резонансній історії з відрахуванням голови студради Володимира Падеріна, який нібито виступав проти забудови територій вишу.

За наявною інформацією, з 2008 року Луцький був проректором вишу і саме тоді нібито розпочав свою незаконну будівельну діяльність на території університету. Тоді над НАУ виросли декілька житлових комплексів. А коли Луцького обрали ректором на початку 2021 року, він одразу взявся за “велике будівництво” на території, “яка нікому не потрібна”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *