Головна main “Референдум” у Маріуполі: загарбники погрожують звільненням та відсутністю зарплати

“Референдум” у Маріуполі: загарбники погрожують звільненням та відсутністю зарплати

26

У тимчасово окупованому Маріуполі, Донецької області, російські загарбники погрожують позбавити роботи та зарплати через неявку на так званий “референдум”.

Про це у Telegram повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Вчора ввечорі окупаційна адміністрація отримала “на горіхі” за наднизьку “явку”. Тому ранок почався з примусового голосування. Робочих на місцях роботи чекали “мобільні бригади” з простою умовою – голосуєш або втрачаєш роботу та зарплату”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, також було встановлено декілька палаток в місцях концентрації людей, але й тут охочих виявилась обмаль.

“На черговому пропагандитському роліку дуже прекрасно можна побачити “шалену чергу” в 10 людей та пусті прозорі урни. Значна кількість людей дослухалась та зайнята активним ухиленням від голосування, у т.ч. просто виїхала з міста на узбережжя”, – наголосив Андрющенко.

Читайте також: зрадник Балицький розповів як відбудеться “референдум” на Запоріжжі. По домівках ходитимуть так звані “бригади”. До складу цих “бригад” увійдуть озброєні місцеві зрадники-поліцаї.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *