Головна main “Референдум” на Запоріжчині: у Бердянську окупанти набирають “рекрутів” для масових акцій

“Референдум” на Запоріжчині: у Бердянську окупанти набирають “рекрутів” для масових акцій

96

1 серпня Головне управління розвідки Міноборони повідомило про заходи, які вживають окупанти для того, щоб легітимізувати референдум у захоплених регіонах України. Для цього наймаються масовку з колаборантів та запросили піарників з рф.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook ГУР МОУ.

Розвідники стверджують, що у Бердянську створено рекрутинговий центр, який набирає людей для участі у проплачених мітингах. Крім того до Мелітополя прибула команда піарників, які будуть організовувати для росЗМІ картинку підтримки псевдореферендуму.

Окупаційна влада сподівається, що проведення акцій допоможе зменшити незадоволення війною. Для участі у ніби то спонтанних заходах шукають місцевих колаборантів, яких стимулюватимуть матеріальною вигодою. Втім, зазначають розвідники, місцевих не вистачає, тому завозять активістів з анексованого Криму.

У Мелітополі піарники з рф створили штаб у приміщенні магазину “Фокстрот”. Саме тут вони планують свої заходи, які зніматимуть росЗМІ і показуватимуть жителям росії. “Картинка” має на меті зробити псевдореферендум легітимним у очах пересічних росіян.

Щоб залучати людей до масових акцій, на окуповані території везуть “гуманітарні вантажі”. Люди, які отримають цю допомогу, повинні залишити окупантам свої паспортні дані і долучитись до створення агітаційної картинки. Керують заходами члени “громадського руху” “Ми вмєсте с росієй” – місцеві колаборанти з проросійськими поглядами та члени партії “Єдина росія”.

Зазначимо, окупанти планують провести псевдореферендум 11 вересня. Керівники місцевих “адміністрацій” заявили, що голосуватимуть питання приєднання до рф.

Нагадуємо, армія рф планує почати наступ на Запоріжчині та Миколаївщині, при чому Миколаїв мають “взяти” до 8 серпня.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *