Головна main Референдум чи депортація: у Мелітополі окупанти змушують місцевих голосувати за приєднання до рф

Референдум чи депортація: у Мелітополі окупанти змушують місцевих голосувати за приєднання до рф

112

Російські окупанти та їхні посібники продовжують фантазувати про військові успіхи на півдні України та швидке приєднання регіону до рф. У Мелітополі на Запоріжжі мешканців погрожують депортувати з міста у разі відмови від участі в так званому “референдумі”.

Один із нав’язаних росією псевдочиновників в окупованій Україні Запорізькій області Володимир Рогов заявив пропагандистському інформаційному агентству “РИА Новости”, що референдум про приєднання області до рф, швидше за все, відбудеться у вересні, паралельно з аналогічним в окупованому Херсоні.

Цитату колаборанта наводить The Guardian: “Все йде до того, що референдум буде в першій половині вересня. Точну дату поки не назву. Виборчі комісії формуються“.

У повідомленні RIA йдеться, що “основним завданням створюваних виборчих комісій буде уточнення списків виборців, враховуючи, що частина людей виїхала з області“.

У ньому також зазначається, що Рогов заявив, що “велика ймовірність проведення референдуму одночасно в Запорізькій і Херсонській областях, оскільки успіхи на лінії зіткнення забезпечили безпеку“.

Тим часом місцеві мешканці повідомляють, що у Мелітополі окупанти погрожують депортацією тим жителям, які відмовляються брати участь у псевдореферендумі щодо приєднання до рф.

Нагадаємо, можливість утримання окупантами тимчасово підконтрольних їм територій на Херсонщині – під великим питанням. Один з місцевих каналів оприлюднив документ, що говорить про можливість відходу (“евакуації”) росіян з правобережної Херсонщини і закріплення окупаційних військ за Дніпром. Однак достовірність цього наказу не підтверджена.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *