Головна main Рада зрівняла умови оплати праці іноземців і громадян України

Рада зрівняла умови оплати праці іноземців і громадян України

23

Зміни до законів створять рівні умови оплати праці як для громадян України, так іноземців і осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.

Верховна Рада зробила рівними умови оплати праці іноземців і громадян України.

За відповідний законопроєкт №5795 про внесення змін до законів щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні у цілому проголосували 266 народних депутатів на пленарному засіданні в середу, повідомив член фракції “Голос” Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі, – пише Інтерфакс-Україна.

Законопроєкт вносить зміни до законів про зайнятість населення і правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Документ передбачає удосконалення процедури видачі (відмови у видачі) або продовження (відмови у продовженні) дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Як зазначено в пояснювальній записці до документа, зміни до законів створять рівні умови оплати праці як для громадян України, так іноземців і осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.

Ухвалення закону надасть правове підґрунтя для застосування праці іноземців та осіб без громадянства, які навчаються в навчальних закладах України.

Документ також передбачає безкоштовну видачу дубліката дозволу на працевлаштування іноземців та осіб без громадянства у випадках втрати чи пошкодження раніше виданого дозволу, термін дії якого не закінчився.

 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *