Головна main Рада запровадить мораторій на стягнення боргів за комуналку

Рада запровадить мораторій на стягнення боргів за комуналку

31

На період дії воєнного стану на території України пропонують заборонити примусове виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №7531 “Про виконавче провадження”, яким пропонується встановити мораторій на виконання рішень про стягнення з фізичних осіб заборгованості за житлово-комунальні послуги у період дії воєнного стану. Про це повідомив перший заступник глави комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у своєму каналі в Telegram, констатує “БізнесЦензор”.

Законопроєктом пропонується внести зміни до пункту 102 розділу ХІІІ “Прикінцеві та перехідні положення” закону “Про виконавче провадження”, які передбачають, що тимчасово, на період дії воєнного стану на території України забороняється примусове виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Водночас Головне експертне управління Верховної Ради у своєму висновку зауважує, що така ж норма вже передбачена прийнятим 12 травня законопроєктом №7317, однак 27 липня президент Володимир Зеленський ветував його і повернув до Верховної Ради для повторного розгляду зі своїми пропозиціями, якими вказане положення виключається із закону.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *