Головна main Рада адвокатів України призначила т.в.о керівників Ради адвокатів та КДКА міста Києва

Рада адвокатів України призначила т.в.о керівників Ради адвокатів та КДКА міста Києва

104

Рада адвокатів України затвердила у новій редакції Положення про Раду адвокатів міста Києва.

Рада адвокатів України затвердила у новій редакції Положення про Раду адвокатів міста Києва та як засновник юридичної особи призначила тимчасового виконувача обов’язків керівника юридичної особи – Ради адвокатів міста Києва для розв’язання поточних питань органу з Податковою адміністрацією, заборгованістю із виплати зарплат працівникам Секретаріату, погашення орендної плати тощо. Аналогічне рішення прийнято і стосовно КДКА м. Києва.

Про це повідомила пресслужба НААУ, зазначає Юрліга.

У відповідних рішеннях РАУ посилається на те, що Звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва від 07.11.2021 року визнана такою, що відбулась із порушеннями приписів Закону №5076-VI та рішень вищих органів адвокатського самоврядування. Всі прийняті рішення Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва від 07.11.2021 року є такими, що не мають юридичних наслідків.

“Цими рішеннями РАУ стабілізувала роботу РАмК і КДКА у розрізі їхніх повноважень виключно як юридичних осіб в умовах воєнного стану, коли немає можливості провести конференцію адвокатів столиці для обрання повноважного складу і відновлення повноцінної роботи органів адвокатського самоврядування, враховуючи припинення повноважень членів Ради адвокатів міста Києва та її голови Рябенка П.К., обраних Конференцією адвокатів міста Києва 08.10.2016, членів КДКА і її голови Орлова І.Ф.”, – йдеться в повідомленні.

Так, РАУ затвердила в новій редакції Положення про РАмК та Положення про КДКА з метою збереження та оптимального використання та утримання майна цих юридичних осіб, виконання законодавчих вимог трудового, податкового, регуляторного та іншого законодавства України.

Цим же рішенням РАУ призначила Вадима Красника тимчасовим виконувачем обов’язків керівника юридичної особи Ради адвокатів міста Києва, Тетяну Гнатюк – тимчасовим виконувачем обов’язків керівника юридичної особи КДКА м. Києва.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *