Головна main Путін заявив, що Джонсон був би “огидним”, якби роздягся “вище або нижче пояса”

Путін заявив, що Джонсон був би “огидним”, якби роздягся “вище або нижче пояса”

32

Володимир путін відповів на тонкий троллінг з боку Бориса Джонсона, якому той піддав російського президента під час саміту G7 на початку цього тижня.

Кремлівського лідера, вочевидь, зачепили жарти британця, пише The Guardian.

Прем’єр-міністр Великої Британії метафорично запропонував колегам з інших країн роздягнутися, щоб “показати, що ми жорсткіші за путіна”.

Його канадський колега Джастін Трюдо продовжив кепкувати з російського лідера, сказавши, що їм варто влаштувати “сеанс верхової їзди з оголеним торсом”, маючи на увазі горезвісні фотосесії путіна на коні топлес.


Коли російському президенту під час його сьогоднішнього візиту до Туркменістану розповіли про те, як західні лідери глузували з нього на саміті, куди самого путіна не покликали, очільник кремля відповів:

“Не знаю, як вони хотіли роздягнутися, вище чи нижче пояса. Але я думаю, що це буде огидне видовище в будь-якому випадку”.

Він повчально додав, що для того, щоб добре виглядати, “необхідно припинити зловживати алкоголем та іншими шкідливими звичками, займатися фізкультурою та спортом”.

Пафосну промову путіна процитувала Кітті Дональдсон з Bloomberg.

Нагадаємо, Борис Джонсон також заявив журналістам, що путін не напав би на Україну, якби був жінкою, і що його “божевільна мачо-війна” є прикладом “токсичної маскулінності”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *