Головна main “Путін у комі” – російська ІПСО: кремль посилює атаки на східний фланг НАТО

“Путін у комі” – російська ІПСО: кремль посилює атаки на східний фланг НАТО

100

Ідея про те, що голова кремля невдовзі помре, вже довгі місяці гаряче обговорюється в багатьох країнах світу. Варто зауважити, що спекуляції на тему стану здоров’я путіна мають як політичний, так і медичний підтекст.

Утім, чутки про скору смерть російського президента надто перебільшені.

Розмови про якусь смертельну хворобу путіна, про пошук наступника – це елементи російських інформаційно-психологічних операцій (ІПСО). Їхня мета – відволікання уваги від основної теми – війни в Україні. Увага країн Заходу, західних розвідок, у такий спосіб перемикається з театру бойових дій на іншу – абстрактну – тему.

Створюється ілюзія можливих змін у росії. Відповідно, починається пошук можливих інструментів впливу на так званого наступника. А це – відволікання сил та засобів від основного напряму.

Я не вірю в можливість найближчим часом фізичного усунення путіна. Відповідно, у найближчому майбутньому не відбудеться жодних політичних змін у росії.

Втім, навіть якщо “бункерного” з якоїсь причини не стане, це нічого особливо не змінить. Те військово-політичне ядро, яке сформувалося за 20 років правління путіна, складається з представників силових структур. Це так звані “яструби”. І умовний Патрушев буде ще гіршим за свого попередника.


На зміну російському диктатору може прийти лише людина, яка поділяє його погляди.

ВІдповідно, перед новим президентом рф буде поставлене завдання – утримання тих позицій, яких росія досягла при путіні.

Будь-які демократичні зміни в російській федерації – це крах цієї держави, яка тримається виключно на варіанті деспотичної влади, абсолютного тоталітаризму з елементами умовної демократії.

Тож не варто розглядати відхід путіна в тому чи іншому вигляді, як можливість зміни політичної чи військової складової на краще. Як і не варто розраховувати на цей відхід найближчим часом.

Чого незабаром варто очікувати, так це посилення тиску з боку росії на найближчий фланг НАТО. На ті ж країни Балтії. І зрушення до цього дають самі представники ЄС, коли йдуть на поступки росії. Йдеться, зокрема, про нещодавнє рішення щодо можливого часткового розблокування постачання товарів у Калінінградську область.

Інакше кажучи, Захід уже дав зрозуміти, що з ним можна розмовляти з позиції сили.


Я не виключаю, що вже цього літа ми побачимо збройні провокації з боку росії, спрямовані проти найближчих сусідів – тих самих Фінляндії (за те, що йде в НАТО), країн Балтії (за все), чи навіть Польщі – через підконтрольну росії Республіку Білорусь.

Нагадаємо, речниця російського МЗС Захарова поскаржилась на широке застосування ЗСУ американських РСЗВ HIMARS і звинуватила НАТО у ворожості до рф.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *