Головна main путін тепер офіційно змушуватиме економіку працювати на війну, – підписано спеціальний закон

путін тепер офіційно змушуватиме економіку працювати на війну, – підписано спеціальний закон

38

Дозволено тимчасове розконсервування мобілізаційних потужностей і об’єктів, розбронювання матеріальних цінностей державного резерву та понаднормову роботу в окремих організаціях.

Російський диктатор владімір путін підписав закон про введення спецзаходів в економіці, тепер бізнес можна змушувати працювати для забезпечення війни проти України. Текст документа опубліковано на сайті правової інформації рф, пише zn.ua.

У законі зазначено, що уряд країни може вдаватися до спецзаходів в економіці навіть у випадку, якщо російська армія воює за кордоном. Дозволено тимчасове розконсервування мобілізаційних потужностей і об’єктів, розбронювання матеріальних цінностей державного резерву та понаднормову роботу в окремих організаціях.

За даними “Медузи”, тепер юрособи не зможуть відмовлятися від укладання контрактів у рамках держзакупівель чи держоборонзамовлення, коли ці контракти стосуються проведення таких “операцій”.

Очевидно, що наслідками цього будуть перепрацювання, робота вночі, на вихідних, на свята, а також обмеження відпусток.

Тим часом нове опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки показало, що війну проти України підтримують 57% громадян. І лише 30% жителів РФ вважають, що її потрібно негайно припинити.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *