Головна main Путін хворий, помирає чи помер: роль очільника рф виконує кілька двійників, – Буданов

Путін хворий, помирає чи помер: роль очільника рф виконує кілька двійників, – Буданов

104

2 серпня Кирило Буданов, голова ГУР МОУ, заявив, що володимир путін хворий, помирає або помер, а замість нього людям показують когось з 20-ти двійників. Саме двійники беруть участь у різних публічних заходах, коли потрібно показати очільника Кремля.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook Головного управління розвідки Міноборони України.

Буданов заявив, що кожен може пересвідчитись: замість путіна показують когось з двійників. Причина такої ситуації: або смерть диктатора рф, або хвороба, через яку його не варто показувати публіці.

Є відео, де, імовірно, показують справжнього путіна. Наприклад, це одна з нарад з Шойгу, де очільник Кремля сидить у напруженій позі, міцно вчепившись за край столу. Або виступ на параді на честь Дня перемоги: тоді видно людину, яка кульгає і має неповністю дієздатну праву руку.

Між тим під час візиту в Іран глядачі бачили моложавого чоловіка, який ледь не підстрибом виходив з літака.

Спостерігачі відзначають, що в “умовного путіна” постійно змінюється форма брів, лінія росту волосся, форма вух, навіть форма голови.

Можна припустити, що частина цих неспівпадінь – наслідок операцій.

Однак форма вух – це як відбиток пальців, наголошує Буданов – підробити це неможливо. Між тим на відеозаписах видно, що показують двійників, так як у всіх різні вуха.

Голова української розвідки припускає, що зараз рф керує “колективний путін”. Саме тому існує навіть спеціальна таблиця, де зафіксовано мінімум 18 двійників.Нагадуємо, одне з останніх відеозображень путіна – це виступ на 10-ій Конференції країн, учасників Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Тоді росіянин заявив, що все ж розуміє: переможців у ядерній війні не буде.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *