Головна main Путін досі не визначився: утримувати Херсон чи посилювати атаки на Донбасі, – британська розвідка

Путін досі не визначився: утримувати Херсон чи посилювати атаки на Донбасі, – британська розвідка

39

У кремлі ймовірно досі вагаються: посилювати оборону під Херсоном чи кинути всі сили на наступ на Донеччині на тлі нестачі боєздатних підрозділів та масового виходу з ладу військової техніки.

Міністерство оборони Великої Британії вранці 25 липня оприлюднило черговий брифінг розвідки щодо ситуації в Україні.

У ньому, зокрема, стверджується, що на Донецькому та Херсонському напрямках тривають безрезультатні бої. Російські командири продовжують стикатися з дилемою: чи посилити наступ на сході, чи зміцнити оборону на півдні.

На додаток до добре задокументованих кадрових проблем, росія, ймовірно, продовжує боротися з виходом з ладу і необхідністю ремонту тисяч бойових машин, які були пошкоджені під час бойових дій в Україні.

18 липня 2022 року британська розвідка ідентифікувала російський завод з ремонту та відновлення військової техніки поблизу села Барвінок Бєлгородської області рф, за 10 км від кордону з Україною.

Там було зафіксовано щонайменше 300 пошкоджених машин, у тому числі основні бойові танки, бронетранспортери та вантажівки загальної підтримки.

Тим часом один з херсонських телеграм-каналів оприлюднив документ, що говорить про можливість відходу (“евакуацію”) росіян з правобережної Херсонщини і закріплення окупаційних військ за Дніпром. На це загарбники можуть піти, щоб уникнути втрати особового складу. Однак достовірність цього наказу не підтверджена.

Автори каналу також стверджують про декілька джерел підтвердженої інформації щодо переміщення Росгвардії в тил (ближче до Криму). Тобто “соціально захищена” частина російських військ нібито мігрувала далі від фронту.

Нагадаємо, 24 липня ЗСУ завдали авіаударів по трьох опорних пунктах військ рф.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *