Головна main Пушилін у Білорусі закликав “звільняти російські міста” в Україні

Пушилін у Білорусі закликав “звільняти російські міста” в Україні

188

У середу 27 липня ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін приїхав у Брест, Білорусь. Він прибув до обласного центру нібито вшанувати 78 роковини з дня звільнення Бреста від фашистів під час ВВВ. З цього приводу Пушилін поклав квіти до Вічного вогню у Брестській фортеці.

Про це так званий глава написав у власному Telegram-каналі.

“Спільно із секретарем Генради партії “Єдина росія” Андрієм Турчаком, Надзвичайним та Повноважним Послом російської федерації в Республіці Білорусь Борисом Гризловим, а також із членами делегації “ДНР” поклали квіти до Вічного вогню меморіалу “Брестська фортеця””, – повідомив Пушилін.

За його словами, всіх росіян ріднять із захисниками Брестської фортеці стійкість духу та здатність до самопожертви в ім’я вищої мети.

Він також заявив, що настав час знову “звільняти російські міста”.

“Сьогодні настав час знову звільняти російські міста, засновані російськими людьми: Київ, Чернігів, Полтава, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Луцьк…”, – наголосив очільник квазіреспубліки.

Нагадаємо, раніше опозиційний Telegram-канал “МотолькоПомоги” повідомляв, що глава “ДНР” Пушилін поїхав до Білорусі. Журналісти просять надсилати будь-яку інформацію про перебування Пушиліна у РБ.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *