Головна main Псевдо-референдум в “ДНР”: росіяни сподіваються розширити “електоральну базу” за рахунок дітей

Псевдо-референдум в “ДНР”: росіяни сподіваються розширити “електоральну базу” за рахунок дітей

22

Співробітники Служби безпеки України викрили плани російських загарбників щодо залучення дітей до голосування на псевдореферендумі так званої “ДНР”.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба СБУ.

“Служба безпеки перехопила документи терористичної організації “ДНР”, які регламентують залучення неповнолітніх громадян до участі у фейковому референдумі рф на тимчасово окупованій території Донеччини. Загарбники сподіваються розширити “електоральну базу” для підтримки приєднання до рф частини сходу України і задіяти у псевдоголосуванні місцевих жителів віком від 13 до 17 років”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для посилення контролю за “явкою”, неповнолітніх мають супроводжувати до “виборчих дільниць” їх батьки, опікуни або представники так званих “дитячих будинків”.

“А для “накрутки показників” планують залучати родини з Донецької області, які мають місцеву реєстрацію, але виїхали до рф. Відповідні зміни до “виборчого процесу” доручили внести так званій “центральній виборчій комісії ДНР””, – передають силовики.

СБУ ідентифікувала всіх організаторів, встановила їх місцезнаходження та задокументувала злочини.

Читайте також: зрадник Балицький розповів як відбудеться “референдум” на Запоріжжі. По домівках ходитимуть так звані “бригади”. До складу цих “бригад” увійдуть озброєні місцеві зрадники-поліцаї.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *