Головна main ПриватБанку дозволили продати проблемні кредити на 2 млрд грн

ПриватБанку дозволили продати проблемні кредити на 2 млрд грн

132

Рішення по суті позову ще не ухвалювалось.

Верховний Суд відмовив у відкритті касаційного провадження, яким громадська організація «Інвалідів Карітас» намагалась заблокувати продаж ПриватБанком портфеля проблемних карткових кредитів на суму 2 млрд грн.

Про це йдеться в ухвалі суду, пише Ліга.Фінанси, зазначає FinClub.

Так, торги було заплановано ще на 28 грудня 2021 року. ПриватБанк збирався продати на американському майданчику First Financial Network права вимоги за роздрібними кредитами загальною вартістю $74 млн (за тодішнім курсом). «Інвалідів Карітас» звернулася до суду із позовом до ПриватБанку, одночасно подавши заяву про забезпечення позову. У ній організація попросила зупинити проведення торгів, бо це «призведе до ускладнень під час виконання рішення суду, а також до можливих порушень прав та інтересів інших осіб».

Суд першої інстанції у Дніпрі частково задовольнив позовну заяву, заборонивши торги за кілька днів до їхнього проведення. Але у травні 2022 року апеляційний суд цю заборону скасував.

Як зазначається, судді Верховного Суду, розглядаючи цей випадок, дійшли висновку, що апеляція зробила все правильно. Організація просила про застосування заходів забезпечення позову, що є тотожними із заявленими позовними вимогами, і не обґрунтувала наявності підстав для цього.

Рішення по суті позову ще не ухвалювалось.

У жовтні 2021 року ПриватБанк через First Financial Network продав 92 800 карткових кредитів балансовою вартістю 751 млн грн. Переможцем аукціону стала «Фінансова компанія управління активами», що придбала портфель кредитів за 18,2 млн грн, або 2,4% від початкової ціни.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *