Головна main ПриватБанк запустив програмний касовий апарат для бізнесу

ПриватБанк запустив програмний касовий апарат для бізнесу

63

Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті.

ПриватБанк запустив для підприємців новий сервіс «Каса», який дозволяє підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій, – пише Фінансовий клуб з посиланням на прес-службу фінустанови

«Це комплексне рішення, яке поєднує в собі онлайн-кабінет і додаток для POS-термінала. Додаток “Каса” виконує функцію касового апарата — продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше», — зазначили в повідомленні.

Онлайн-кабінет сервісу дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції.

Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком «Каса».

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *