Головна main Прийнято постанову, яка спростить автоматизацію держпослуг для українців

Прийнято постанову, яка спростить автоматизацію держпослуг для українців

23

Електронні публічні послуги в автоматичному режимі надаються з відображенням в інформаційно-комунікаційних системах відомостей, зазначених суб’єктами звернення у відповідних заявах.

За результатами проведення перевірки відомостей, що містяться в заявах (запитах, зверненнях), програмним забезпеченням відповідних інформаційно-комунікаційних систем надсилаються до Порталу Дія повідомлення про можливість надання електронної публічної послуги в автоматичному режимі.

Так, у разі наявності можливості надання електронної публічної послуги в автоматичному режимі відповідна інформаційно-комунікаційна система забезпечує надання такої послуги з подальшим надсиланням до Порталу Дія інформаційного повідомлення про результат розгляду заяви (звернення, запиту) для забезпечення інформування суб’єкта звернення.

Результати надання електронних публічних послуг (виписки, витяги тощо) за наявності надсилаються до Порталу Дія для забезпечення доступу суб’єктів звернення до результатів розгляду заяв (звернень, запитів). Обробка персональних даних суб’єктів звернення, необхідних для отримання електронних публічних послуг в автоматичному режимі, здійснюється з дотриманням вимог законодавства у сфері захисту персональних даних.

Електронна інформаційна взаємодія між інформаційно-комунікаційними системами та Порталом Дія здійснюється з використанням засобів системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *