Головна main Пропонує “реформи”: у російському Ярославлі депутатом може стати жінка, що надає інтимні послуги

Пропонує “реформи”: у російському Ярославлі депутатом може стати жінка, що надає інтимні послуги

46

У російському місті Ярославль у вересні пройдуть муніципальні вибори. На них висунула свою кандидатуру місцева мешканка, представниця найдавнішої професії 38-річна Ірина Міщенко.

Про це стало відомо з публікацій російських ЗМІ.

Вона пропонує повернути “владу народу” та відмовитися від сучасної моделі демократії у місті Ярославль. Серед запропонованих реформ – повернення “вічевої республіки”, бо вона вважає, що народ повинен сам приймати важливі рішення на зібраннях, а не давати для цього владу певним людям.

Водночас Міщенко є представником найдавнішої професії і каже, що відмовлятися від неї не збирається. Навпаки – вона хоче легалізувати свою роботу, бо це допоможе “отримати додаткові кошти державі із доходів таких робітниць”.

За інформацією з соціальних сторінок жінки, досвід роботи в цій сфері в неї 19 років. Зараз Міщенко нібито паралельно з основною роботою займається фондом, який допомагає мешканцям аварійного житла.

Нагадаємо, у столиці рф Москві тривав ураган, внаслідок якого є загиблий та близько 10 постраждалих. Мешканець міста загинув під час прогулянки на Українському бульварі. У соціальних мережах почали публікувати відео з падінням дерева, внаслідок якого і загинув чоловік.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *