Головна main Пропагандист “руського мира” патріарх Кирило впав під час освячення храму (відео)

Пропагандист “руського мира” патріарх Кирило впав під час освячення храму (відео)

65

У суботу 25 червня 75-річний головний пропагандист “руського мира” патріарх РПЦ Кирило (Володимир Гундяєв) впав під час освячення храму в Новоросійську рф.

Відповідне відео падіння опублікував Telegram-канал “Двач”. З російського телеканалу “Союз” запис богослужіння вже видалено.

Як заявив у ЖЖ протодіакон Андрій Кураєв, у всьому винні COVID-обмеження, через які патріарх не дозволяє торкатися себе.

“Неприємний казус стався сьогодні на освяченні храму у Новоросійську. Після закінчення освячення храму при сході з кафедри впав патріарх Кирило, послизнувшись на дорогій мармуровій підлозі. Не встигли ні співробітники охорони, ні служба протоколу, ні єпископи, що стоять поруч. Патріарх забився спиною об ребро кафедри. Літургія продовжилася. Митрополит Григорій та місцевий єпископ Феогност винувато дивляться спідлоба на патріарха і чекають на реакцію. Але винні коронавірусні обмеження, через які патріарх не дозволяє торкатися себе і підтримувати на сходах”, – написав Кураєв.

Додамо, що очільник церкви країни-агресора виступає за війну росії проти України. Так, після російського вторгнення патріарх Кирило фактично підтримав агресію рф. Він також подарував командувачу росгвардії Віктору Золотову ікону та благословив російських солдатів на окупацію України та вбивство мирних українців.

Нагадаємо, українська розвідка оприлюднила імена служителів російської православної церкви, які співпрацюють з пропагандистами та окупаційними підрозділами інформаційно-психологічних операцій. Вони проповідують доктрину “русского міра”, що не відповідає православному вченню.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *