Головна main Потанцюєш в армії: у Києві вручають повістки відвідувачам нічних закладів

Потанцюєш в армії: у Києві вручають повістки відвідувачам нічних закладів

39

Правоохоронці разом із представниками військового комісаріату провели рейди нічними закладами міста. За результатами відпрацювання чоловікам призовного віку вручено повістки, затримано осіб з наркотиками та ще стосовно 73 порушників складено адміністративні протоколи.

Про це стало відомо із Facebook Поліції Києва.


Столичні правоохоронці та військові комісари у складі зведених мобільних груп провели відпрацювання нічних розважальних закладів. Метою рейдів було перевірити дотримання громадянами обмежень воєнного стану та запобігти порушенням у комендантський час.

В умовах військового стану громадяни повинні дотримуватись обмежень комендантського часу. Поліцейські Києва разом із військовими комісарами вночі посилено патрулюють вулиці міста, сквери та парки, а також наголошується на перевірках нічних розважальних закладів. З усіх перевірених у нічний час працювали два заклади та виявлено 413 осіб, які порушили комендантський час. З-поміж цих громадян комісар перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. В результаті 219 чоловікам було вручено повістки у військкомат“, – повідомив Генерал столичної поліції Іван Виговський.

Крім того, правоохоронці виявили осіб, які містять наркотичні речовини. За всіма виявленими фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне провадження, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення або пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

Нагадаємо, що в Київській області вручатимуть повістки за порушення комендантської години. Крім того, у Київській військовій адміністрації розповіли, що скасовувати комендантську годину ніхто не збирається.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *