Головна main Посилюються вимоги до захисту приміщень небанківських установ, що здійснюють валютні операції

Посилюються вимоги до захисту приміщень небанківських установ, що здійснюють валютні операції

112

Регулятор установив уніфіковані правила до організації  захисту приміщень банків та небанківських установ, що працюють на ринку валютних операцій. 

Таке рішення є продовженням заходів Національного банку щодо посилення вимог до приміщень небанківських установ, що отримали ліцензію Національного банку України на здійснення валютних операцій, задля підвищення безпеки в умовах воєнного стану. Воно також зумовлене необхідністю збалансування вимог до діяльності банків та небанківських установ на ринку надання фінансових послуг, зокрема здійснення валютних операцій, а також посиленням безпеки роботи та захисту касових працівників та клієнтів небанківських установ.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 166 “Про внесення Зміни до Правил з організації захисту приміщень небанківських установ в Україні” (далі – постанова № 166).

Постанова № 166 набирає чинності з 01 листопада 2022 року, що дасть небанківським установам достатньо часу для приведення власних приміщень у відповідність до оновлених вимог регулятора.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *