Головна main Пораненого британця, який воював із ЗСУ більше не пускають в Україну

Пораненого британця, який воював із ЗСУ більше не пускають в Україну

52

Поранений громадянин Британії із позивним Сафрон, який захищав Україну від окупантів, 5 годин протримали кордон у Шегінях та змусили сплатити 5 тис. грн штрафу за порушення терміну перебування в Україні. Крім того, йому заборонили в’їзд до нашої країни до кінця року.

Про це повідомив у фейсбуці Валерій Карпунцов.


“Друзі, хтось може дати логічне пояснення на цю ситуацію? Етнічний українець, громадянин Британії, спецназівець. Позивний “Сафрон”. Тренував британський спецназ. Має хороший військовий досвід. У 2014-2015 роках приїхав відстоювати Україну в боях з раш. широкомасштабне вторгнення – приїхав захищати Україну.Брав участь у боях під Гостомелем.Минулого тижня отримав поранення.12 годин їх не могли евакуювати.Пораненою рукою ще витягував із собою 200. Їхав на лікування до Англії.Його пораненого з температурою протримали 5 годин на кордоні. у Шегінях. Він пропустив літак із Польщі. Більше того, його змусили сплатити 5000 грн штрафу за порушення перебування терміну в 90 днів і поставили заборону на в’їзд в Україну до кінця року !”, – зазначає він.

Це як назвати?!!! Друзі, розшаруйте, може все ж таки хтось прояснить ситуацію з таким заохоченням іноземців воювати за Україну!!”, – додає Карпунцов.

Нагадаємо, бойовики “ДНР” засудили британців Ейдена Асліна та Шона Піннера, а також марокканця Саадуна Брагіма до смертної кари. У суді так званої ДНР визнали себе винними у діях, спрямованих на насильницьке захоплення влади. Тому їм загрожує максимальне покарання смертної кари.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *