Головна main Помирає кожен четвертий, – радник мера Маріуполя про медицину у місті

Помирає кожен четвертий, – радник мера Маріуполя про медицину у місті

15

У лікарнях тимчасово окупованого Маріуполя Донецької області фіксується надвисока смертність пацієнтів через брак ліків і медпрацівників. В найгіршому стані – інсулінозалежні.

Про це у Telegram повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

“Фактично в лікарнях мре кожен четвертий пацієнт. Ліків не вистачає, цинічно пропонують “купити” в аптеках, які частково належать наближеним до Пушиліна фірмам, частково – Тернавському, який віддає частину прибутку кримінальним структурам Іващенка”, – написав радник.

Він зазначив, що окупанти задля облаштування “нормальних” умов для військових рф, людей розміщують по коридорах. Через брак персоналу – фактично кидають на самоті. Звідти і надвисока смертність.

“Інсулінозалежні в найгіршому стані. Привезений з росії ендокринолог приймає лише один раз на тиждень в четвер в одній лікарні. Він і “роздає” інсулін в шприцах. Тому щастить не всім. Ситуацію сумісності, підбору інсуліну взагалі ніхто не контролює”, – додав Андрющенко.

Радник мера наголосив, що у місті просто немає ніякої медицини, окрім ілюзорної.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі на вулицях досі лежать тіла вбитих росіянами цивільних. Окупанти відмовляються ховати тіла загиблих.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *