Головна main Помічнику Кадирова оголосили підозру за окупацію міст Луганщини

Помічнику Кадирова оголосили підозру за окупацію міст Луганщини

20

Такий злочин карається позбавленням волі на 5-10 років.

СБУ повідомила командиру спецзагону швидкого реагування «Ахмат» Апти Алаудінову підозру в посяганні на територіальну цілісність України.

Підозру оприлюднено на сайті Офісу генпрокурора.

Приблизно на початку березня 2022-го на територію Луганської області через тимчасово неконтрольовані пункти пропуску кордону України з Російською Федерацією ввійшли представники спецзагону «Ахмат», що діє у складі Росгвардії РФ по Чеченській республіці. Командиром цього підрозділу є помічник голови Чеченської республіки, колишній міністр внутрішніх справ Чечні Апти Алаудінов, який напряму підпорядковується голові Чечні Рамзану Кадирову.

Протягом березня-червня 2022 року підрозділ на чолі з Алаудіновим, перебуваючи у містах Рубіжне, Кремінна, Сівердонецьк Луганської області, воювали проти Збройних сил України. У подальшому Алаудінов віддав своїм військовослужбовцям наказ захопити ці населені пункти. У подальшому вони були окуповані російськими солдатами і учасниками незаконних збройних формувань «ЛДНР».

Алаудінову інкримінували ч.2 ст. 110 ККУ, а саме умисні дії, спрямовані на зміну меж території і державного кордону України, всупереч порядку, встановленому Конституцією, і за попередньою змовою групою осіб.

Такий злочин карається позбавленням волі на 5-10 років.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *