Головна main Помер П’єр Нарцис: “шоколадний заєць” не переніс операцію

Помер П’єр Нарцис: “шоколадний заєць” не переніс операцію

49

Сьогодні стало відомо про смерть російського співака камерунського походження П’єра Нарциса (Мудіо Мукуто П’єр Нарцис Де Наполі Де Суза – справжнє ім’я). Співаку було 45 років.

Про смерть артиста повідомила його 17-річна дочка Кароліна-Крістель Калачова на своїй сторінці в Instagram. Дівчина поділилася відео з батьком та написала зворушливий пост про нього.


“Мені дуже шкода, що його поруч зі мною не буде… але я сподіваюся, що у нього все буде добре і в раю, і в подальших життях. Я відпускаю його з чистою совістю, з чистим серцем, з чистою душею. Я спокійна за нього”, – написала Кароліна-Крістель.

Як повідомила дочка співака російським ЗМІ, причиною його смерті стала невдала операція на нирках.

Нагадаємо, що широку популярність П’єр Нарцис отримав після своєї участі у російській версії шоу “Фабрика зірок – 2”. Головним хітом виконавця стала пісня “Шоколадний заєць”, яка у нульових звучала на всіх радіостанціях та ТБ.

Ім’я співака неодноразово з’являлося у скандальних статтях ЗМІ. П’єр зраджував своїй дружині Валерії Качалової, що й спричинило їхнє розлучення. Крім того, у 2017 році стало відомо, що Нарцис побив свою коханку, що веде Маріанну Суворову.

Нагадаємо, 10 травня помер перший президент України Леонід Кравчук.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *