Головна main Польща зміцнює ППО: нові системи – вже біля українських кордонів

Польща зміцнює ППО: нові системи – вже біля українських кордонів

72

У Польщі встановлюють британську систему протиповітряної оборони Sky Sabre, що ще більше посилює польську протиповітряну оборону.

Британська система протиповітряної оборони Sky Sabre встановлюється в Польщі, на додачу до американських пускових станцій Patriot і британських танків Challenger для подальшого зміцнення польської оборони.

За даними агентства IAR, на яке посилається Polskie Radio, системи Sky Sabre вже готуються до використання і тестуються. Системи Sky Sabre розміщені на сході Польщі, поблизу українського кордону.

Посилення ППО сталося після переміщення до Польщі двох пускових систем Patriot, узгодженого з урядом США після вторгнення рф в Україну.

У четвер, 7 липня Міністерство національної оборони Польщі також підтвердило, що британські танки Challenger дісталися до Польщі та будуть підтримувати підрозділи під командуванням 18-ї механізованої дивізії. Велика Британія відправила загалом 14 танків разом із додатковими броньованими евакуаційними машинами.

Раніше повідомлялося, що Польща може закрити небо над західними областями України, якщо рф продовжить атакувати ракетами великої дальності прикордонні райони її країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.