Головна main Підрозділ TERRA і 28-а ОМБ знищили російську артилерію і кілька складів БК: прямі влучання – і ворог “задимівся”

Підрозділ TERRA і 28-а ОМБ знищили російську артилерію і кілька складів БК: прямі влучання – і ворог “задимівся”

52

6 серпня бійці 28-ої ОМБ ім. Лицарів Зимового Походу оприлюднили відео, на якому протягом одного дня ЗСУ знищили кілька російських гармат та складів боєкомплекту.

Інформацію оприлюднено на сторінці Facebook бригади.

Бійці зазначають, що результат, зафіксований на відео – наслідок спільної роботи 28-ої ОМБ, батальйону повітряної розвідки TERRA та 131-ого окремого розвідувального батальйону. Місце роботи – десь на лінії фронту на півдні. Дата (орієнтовно) – День державності 28 липня.

Робота починається з того, що виявляється ціль. TERRA за допомогою дронів вивчає навколишню місцевість і знаходить місця дислокації ворожої артилерії та складів БК.Після цього до роботи беруть артилеристи. Маючи чіткі координати, вони наносять удар – один або кілька.
Після кількох влучних пострілів ворог втратив артилерійські установки, боєприпаси до них, а також бойову броньовану машину і самохідну артилерійську установку “Нона”, яка здатна стріляти на відстань від 1,7 до 8 км.

Нагадуємо, 28-а ОМБ використала безпілотник “Фурія” і знищила на Херсонщині російську РСЗВ “Ураган”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *