Головна main “Підійміть дупу”: німецький легіонер ЗСУ жорстко звернувся до Шольца

“Підійміть дупу”: німецький легіонер ЗСУ жорстко звернувся до Шольца

41

Колишній солдат Бундесверу Міха, який служить добровольцем іноземного легіону Збройних сил України, закликав уряд Німеччини пришвидшити надання військової допомоги. При цьому 32 -річний ветеран не соромився у виразах.

Інтерв’ю з Міхою, записане у Харкові, оприлюднило німецьке видання Bild.

Репортери обговорили з солдатом поточну військову ситуацію на сході України та поставки німецької зброї.

“Я знаю, що українська армія відступає [на Донбасі – ред.]. Але я вважаю це не програшем, а стратегічною перебудовою. Російська армія кількісно переважає. Але я думаю, що українці відіб’ються, і війна ще далеко не програна. І не буде програна”, – каже легіонер.

За словами ветерана, ситуація на сході – “дуже напружена”. Він побоюється, що після тактичних успіхів на Донбасі путін може знову націлиться на всю Україну та застерігає: “Ми завжди очікуємо нового наступу. Ходять чутки, що після Донбасу та Луганська росіяни знову хочуть атакувати Харків. Я говорю про це голосно і чітко. Я так відчуваю, я очікую, що незабаром тут все по-справжньому вибухне, справді так”.


Міха також відверто звернувся до канцлера Німеччини Олафа Шольца: “Ми можемо виграти цю війну, якщо федеральний уряд нарешті підніме свою дупу”.

Він також заявив, що Шольц “нарешті має встати зі свого крісла і припинити бз**іти”, а замість цього – перехопити ініціативу.

Німеччина має військовий потенціал, а також виробничий потенціал для підтримки України, наголосив військовий.

На його думку, семи самохідних гаубиць, поставлених Німеччиною, було замало: “Це нічого! Що таке “сім самохідних гаубиць для такої великої країни?” – запитує легіонер.

Попри поранення, отримані внаслідок обстрілів російською артилерією, Міха налаштований продовжувати боротьбу в Україні.

Поки ця війна триває, або я помру – одне з двох“, – сказав він Bild.

В іноземному легіоні ЗСУ німецький солдат, за його визнанням, “знайшов братів”: “Ми всі одне ціле. Якщо я поїду – зраджу їх“.

Нагадаємо, журналісти з’ясували, що Бундесвер може виділити Україні близько 50 одиниць бойових машин піхоти зі своїх запасів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *