Головна main Підготовку референдумів припинено на всіх окупованих територіях, – росСМИ

Підготовку референдумів припинено на всіх окупованих територіях, – росСМИ

25

Псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях не зможуть провести найближчим часом. Можливий виняток – Луганськ.

Про це заявляють пропагандистські видання.


Підготовку референдумів саме на 11 вересня, схоже, припинено у всіх регіонах Новоросії, крім, можливо, Луганська“, – пишуть у росЗМІ.

Як заявляє видання, головна причина скасування референдумів на 11 вересня – активні бойові дії, які можуть перешкодити ситуації.

Керівництво ж ДНР нині заявляє, що голосувати мають мешканці всієї республіки після її повного звільнення. А в Запоріжжі електоральному прориву явно почала заважати ситуація навколо АЕС. Загалом, святкового волевиявлення разом із рештою росії поки що не очікується. Якщо такий план раніше і був, то зараз адміністрація президента, зважаючи на все, з порядку денного його зняла“, – також зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що у Мелітополі українські партизани влаштували замах на двох “членів комісії” з підготовки псевдореферендуму у Запорізькій області. Поки що офіційно окупанти підтверджують лише один замах, проте за словами місцевих жителів, колаборанток було двоє. За непідтвердженими даними видання, одна із жінок загинула.

Як повідомлялося раніше, у Мелітополі колаборанти підписали розпорядження про проведення псевдореферендуму для “возз’єднання” з росії.

Більш актуальні новини про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *