Головна main “Під обстрілами, але всі живі”: журналіст розповів, як ЗСУ відходили з Сєвєродонецька

“Під обстрілами, але всі живі”: журналіст розповів, як ЗСУ відходили з Сєвєродонецька

56

Збройні сили України отримали наказ вийти з Сєвєродонецька та зайняти нові позиції для подальшої оборони від російських загарбників. Про вихід ЗСУ з міста розповів український журналіст Юрій Бутусов.

Свою історію він написав на сторінці у Facebook.

За його словами, відхід Збройних сил відбувся вночі – українські військові покинули частину промислової зони Сєвєродонецька: “на тій ділянці фронту, де я знаходився, відхід пройшов під обстрілом, але без втрат”.

Він зауважив, що відходити – гірко, але це рішення вже давно назріло.

“Українські воїни гідно бились за місто, і зробили більше, ніж можливо у таких надзвичайно важких умовах. Без мостів та без понтонів, кожен день бою був суцільним героїзмом. Ми вийшли, але обов’язково повернемось”, – написав Бутусов.

Нагадаємо, про вихід Збройних сил України з Сєвєродонецька повідомив сьогодні, 24 червня, голова Луганської Обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, подібне рішення було прийнято, бо у промисловій зоні зруйновано багато захисних споруд після атак росіян. Через це могла зрости кількість загиблих українських воїнів на незакріплених позиціях, тому Командування віддало наказ відійти на заздалегідь підготовлені позиції.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *