Головна main Під Ізюмом загинуло 90% російської роти, яка атакувала ЗСУ: залишається “повний фарш”

Під Ізюмом загинуло 90% російської роти, яка атакувала ЗСУ: залишається “повний фарш”

76

22 липня українська розвідка опублікувала перехоплення розмови російська окупанта “Дімки”. Чоловік розповідає про гігантські втрати армії рф у боях ЗСУ. Рота, у якій він служить, втратила 90% свого початкового складу.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook ГУР МОУ.

Росіянин повідомляє, що під час останнього бою його контузило і не працює ліве вухо. Втім йому ще пощастило: з роти в 107 осіб живими залишилось 10. При цьому 4 вже поїхало. Отже, з первісного складу роти є 6, а від взводу, у якому починав службу, з 25 осіб залишився взагалі він один.


ЗСУ настільки сильно б’є по позиціям армії рф, що росіянин не вірить, що повернеться живим.Два дні тому, згадує росіянин, йшла в атаку 752 особи. І миттєво загинуло 25 осіб. Чоловік нажаханий ситуацією: “ми витягували, коротше, повний фарш”.


Росіяни втратили у боях під Ізюмом багато танків, особового складу. І не можна вірити переможним заявам, які несуться з телевізора: “тут повна ж*”, – переконує солдат армії рф.

Українці, які залишились на окупованих територіях, не припиняють боротьби, говорить росіянин. Саме тому знищено усі вишки стільникового зв’язку: як тільки є сигнал, позиції ворога відразу надсилаються ЗСУ.


Нагадуємо, як повідомляє Сергій Гайдай, очільник Луганської ОВА, ворог втратив потенціал для наступу: артилерія ЗСУ знищила склади боєприпасів, а українські захисники винищила особовий склад.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.