Головна main Під час фактичних перевірок пунктів обміну валют у липні виявлено порушень на 34,4 млн гривень

Під час фактичних перевірок пунктів обміну валют у липні виявлено порушень на 34,4 млн гривень

92

Протягом липня 2022 року органами ДПС організовано вже понад 1100 фактичних перевірок пунктів обміну валют та виявлено порушень на суму 34,4 млн гривень.

Державна податкова служба України забезпечує постійний контроль за діяльністю суб’єктів господарювання, у тому числі тих, що здійснюють операції купівлі-продажу іноземних валют на території держави.

Враховуючи значну волатильність курсів іноземних валют в період дії воєнного часу, деякі суб’єкти господарювання ухиляються від обов’язку реєстрації валютообмінних операцій через РРО/ПРРО, занижуючи такими діями свій дохід та відповідно сплату податків до державного бюджету, – повідомляє прес-служба ДПС.

Протягом липня 2022 року органами ДПС організовано вже понад 1100 фактичних перевірок пунктів обміну валют та виявлено порушень на суму 34,4 млн гривень.

Водночас, як результат вжитих ДПС заходів, кількість окремих розрахункових операцій купівлі-продажу іноземних валют, фіскалізованих через РРО/ПРРО, в пунктах обміну валют збільшилась майже в двічі, а обсяг обігу валюти виріс на 48 відсотків.

Така динаміка позитивно вплине на суми податкових відрахувань до державного бюджету суб’єктами господарювання цієї сфери.

Робота ДПС та її територіальних органів у цьому напрямі триває.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *