Головна main Під Бучею вкрали землю на 410 мільйонів: прокуратура вимагає повернути її у державну власність

Під Бучею вкрали землю на 410 мільйонів: прокуратура вимагає повернути її у державну власність

32

У Бучанському районі Київської області юридична особа незаконно оформила право власності на землю, вартість якої складає понад 410 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні Київської обласної прокуратури.

За інформацією правоохоронців, юридична особа набула право власності на земельні ділянки на території села Дмитрівка Бучанського району вартістю понад 410 млн гривень за допомогою підроблених документів.

Спірні земельні ділянки перебували у постійному користуванні лісогосподарського підприємства КП “Святошинське лісопаркове господарство”, яке не надавало свого дозволу на зміну власника та цільового призначення землі.

“Відтак, 49 га земель вартістю понад 410 млн грн на території Бучанського району незаконно вилучені з комунальної власності. Наразі господарським судом Київської області відкрито провадження у двох справах за позовами прокуратури та призначено їх до судового розгляду”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у столиці правоохоронці затримали власника СТО, який намагався продати автомобілі Збройних сил України. Ці автівки завезли у якості гуманітарної допомоги. 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *