Головна main Петиція про зарплату депутатам на рівні мінімалки набрала потрібну кількість голосів

Петиція про зарплату депутатам на рівні мінімалки набрала потрібну кількість голосів

144

27 липня стало відомо, що електронна петиція про зменшення зарплати нардепам України набрала необхідну кількість голосів.

Інформацію оприлюднено на сторінці електронних петицій Президента України.

Електронна петиція №22/143976-еп “Встановити рівень зарплатні всім депутатам України на рівні мінімального окладу” станом на вечір 27 липня набрала 26599 голосів. Тобто її найближчим часом має розглянути Президент України і надати офіційну відповідь

Автор петиції – громадянин Олексій Тіняков. Чоловік переконаний, що під час війни народні обранці повинні відчути ті ж самі негаразди, що й виборці. Тому пропонує зменшити їм заробітну плату і ліквідувати усі доплати і надбавки. У такому випадку, зазначимо, нардепи на руки отримуватимуть біля 6500 грн.


Зазначимо, 17-18 липня нардепи між тим навпаки – підняли собі заробітну плату. Парламентарі проголосували проєкт постанови №7561 від 18.07.2022 “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України”. Якщо розібратись у змісті документу, то виходить, що відтепер нардепи отримуватимуть 49 тисяч грн замість 29 тисяч грн.

Втім Русла Стефанчук, спікер ВРУ, запевняє, що постанова не піднімає зарплату, а повертає те, від чого нардепи відмовились на початку війни.


Нагадуємо, 27 липня Верховна рада Україна затвердила нового Генерального прокурора Андрія Костіна – що про нього відомо, дивіться за посиланням.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *