Головна main Перший пішов: Сейм Латвії визнав рф країною-спонсором тероризму

Перший пішов: Сейм Латвії визнав рф країною-спонсором тероризму

76

У четвер 11 серпня Сейм Латвії визнав насильство рф щодо мирного населення України та інших країн тероризмом, а саму російську федерацію – державою, що підтримує тероризм.

Про це повідомляє латвійський новинний онлайн портал “BB.lv”.

У заяві наголошується, що рф цілеспрямовано використовує страждання та залякування, як інструмент у своїх спробах деморалізувати український народ та збройні сили, паралізувати здатність України діяти, щоб окупувати її територію.

Також депутати Латвії закликають збільшити військову, фінансову, гуманітарну і дипломатичну підтримку України і підтримати ініціативи щодо засудження військових дій країни-агресора і притягнення винних до відповідальності, ізолювати рф від міжнародних і регіональних організацій, ввести рівноцінні санкції проти Білорусі, як прихильника російської військової агресії.

У заяві міститься заклик до держав Євросоюзу негайно призупинити туризм та обмежити видачу в’їзних віз громадянам рф та Білорусії.

Читайте також: росія щодня знищує цивільні об’єкти в українських містах, спричиняючи масові смерті мирних мешканців. У Зеленського закликають визнати рф терористичною державою чи спонсором тероризма. Чому це так важливо? Розбирався “СтопКор”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *