Головна main Перша ротація українських військових прибула до Британії на навчання

Перша ротація українських військових прибула до Британії на навчання

58

ЗСУ стануть ще вправнішими: перша ротація українських військових прибула до Великої Британії для навчання в рамках програми військової допомоги від союзників.

Про це повідомив міністр оборони країни Бен Воллес.

Тренінги є частиною інноваційної програми, яка має на меті навчити до 10 000 українських новобранців паралельно з наданнаям пакету військової допомоги вартістю 2,3 мільярда фунтів стерлінгів.


У заяві Воллеса, зокрема, йдеться:

Нещодавно до Великобританії прибула перша ротація українських військових. Навчання проходитимуть на військових полігонах Північно-Східного, Південно-Західного та Південно-Східного регіонів. Тренінги проводитимуть підрозділи 11 бригади допомоги Силам безпеки.

Ці українські солдати пройдуть курси, засновані на базовій підготовці солдатів Великої Британії. Вони включають у себе навчання поводженню зброєю, курси з надання першої медичної допомоги на полі бою, володіння польову техніку, тактики патрулювання та теорії законів збройних конфліктів. Кожен курс триватиме кілька тижнів“.

Раніше офіційний Лондон оголосив про намір передати Україні реактивні системи залпового вогню M270, які можуть вражати цілі на відстані до 80 км.

Нагадаємо, у червні українські військові пройшли навчання з використання американських РСЗВ. А на початку липня Генеральний штаб України вже показав нічну роботу Himars у Запорізькій області.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *