Головна main Оточення чи напівоточення: Маломуж розповів, як звільнятимуть Херсон

Оточення чи напівоточення: Маломуж розповів, як звільнятимуть Херсон

43

Російські загарбники створили три лінії оборони на Херсонщині і там тримають свої війська, техніку, артилерію та ракетні комплекси. Збройні сили України вже мають досвід проведення контрнаступальних операцій і рухаються у бік Херсону.

Про це в ефірі “Апостроф TV” заявив колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж.

“Проводимо обхідні маневри. І можливо в перспективі наступальна операція, в плані напівоточення або оточення Херсона. Ось це передумови панічної втечі росіян. Ніхто не буде захищати Херсон, як ми захищали Маріуполь. Це не їх місто. І передумови, якщо будуть створені до оточення, а вони зараз ідуть. Зрозуміло, що будуть змушувати ворога тікати. Тому всі передумови є”, – зазначив Маломуж.

Він зазначив, що можливості у Збройних сил України є і головне зараз – це підкріплення новими резервами, і саме головне новітнім озброєнням, яке буде знищувати ворожі ракетні комплекси на Херсонщині.

Нагадаємо, як повідомив заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, Збройні сили України дійсно сильно наблизилися до міста Херсон. Утім, інформація, про те, що українські військові зайшли в місто – не відповідає дійсності. Він також закликав не поширювати недостовірну інформацію.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *