Головна main Оплату комуналки через непідконтрольні Україні банки не зарахують

Оплату комуналки через непідконтрольні Україні банки не зарахують

26

Представники окупаційної влади збирають із населення готівку начебто для оплати за надані послуги.

Перерахування коштів за надані житлово-комунальні послуги на рахунки підконтрольних окупаційній владі банківських установ або сплата готівкою не зараховується як оплата.

Про це повідомляє пресслужба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зазначає FinClub.

У Нацкомісії пояснили, що останнім часом у ЗМІ поширюються повідомлення, що самопроголошені керівники електро-, газопостачальних та комунальних підприємств на тимчасово окупованих територіях запроваджують власний механізм оплати за спожиту електричну та теплову енергію, природний газ, постачання води та водовідведення для побутових та непобутових споживачів.

Водночас представники окупаційної влади або збирають із населення готівку начебто для оплати за надані послуги, або скеровують перерахування коштів на рахунки місцевих банківських установ, що не мають ліцензій НБУ.

Як зазначається, сплата за послуги ЖКГ має відбуватись виключно на рахунки електро-, газопостачальних та комунальних підприємств, відкриті у встановлений законодавством України спосіб.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *