Головна main Олександр Турчинов розповів про стратегію покрокового наступу

Олександр Турчинов розповів про стратегію покрокового наступу

526

Екс-секретар РНБО України, людина яка намагалася захистити Крим, Олександр Турчинов завжди просував стратегію покрокового наступу: щодня відвойовувати хоча б метр нашої землі. Про це він заявив в ефірі програми “Рандеву” з Яніною Соколовою на “5-му каналі”. За словами Турчинова, зараз треба відновити військовий потенціал та комплектацію військових частин: “Звільняються професіонали, досвідчені воїни, ті, хто з перших днів протистояв російській агресії. Причина цього – втрата моральної та матеріальної мотивації”.

Олександр Турчинов нагадав, що грошове забезпечення нашим військовим вже досить давно не підвищували. “На моє переконання, доходи військових повинні підвищуватися в пріоритетному порядку у порівнянні з доходами бюрократичного апарату, який і так ніколи про себе на забуває”, — сказав він.

Екс-секретар РНБО України наголосив, що чиновники не можуть мати вищі зарплати, ніж ті люди, які щодня, ризикуючи своїм життям, захищають нашу державу.

“Зарплати держслужбовців, топ-чиновників, суддів та правоохоронців повинні прив’язуватися до доходів військовослужбовців, тобто вимірюватися грошовим забезпеченням солдата на передовій. Тоді армія стане реальним пріоритетом для нашої держави”, — резюмував Турчинов.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *